Привіт друзі. Володимир на зв'язку.

Іноді в житті відбуваються несподівані зміни, які ми ніяк не можемо очікувати або спрогнозувати заздалегідь. Так нові реалії зобов'язують нас по новому подивитися на світ, на наше оточення і переглянути нашу роботу.

У березні ми почали глобальну роботу по оновленню всього кавового ряду. Насамперед ми оцінили каву з яким працювали і видалили близько 15 позицій. Деякі навіть встигли змінити на подібні, але з більш яскравим смаковим профілем.

Додали 2 нові позиції:

... і тут бахнув коронавірус. Він вразив нашу роботу в саме серце і ми з надією очікуємо на послаблення заходів пов'язаних з боротьбою з цією жахливою хворобою.

Звичайно-ж обсяги обсмаження впали, але ми вирішили, що не будемо сидіти склавши руки і тому продовжуємо теоретичну роботу - вдосконалюємо свої знання, читаємо корисні книги і вивчаємо багато тематичної інформації, а крім цього працюємо над зручністю на сайті.

Що у нас нового?

  • YouTube канал від Folks Coffee. Так-так, ви не помилилися і все вірно прочитали. Ми давно планували створення свого каналу та останній місяць воротную наблизив нас до його старту. Тематика, звичайно-ж, буде кавова, але про формат і його наповнення розповімо окремо, коли почнемо випускати перші ролики.
  • Індивідуальні ціни на сайті folks.com.ua. Це найбільша зміна квітня. Ми йдемо від роботи з % знижки для постійних клієнтів. Спеціальні ціни відтепер показуються авторизованнім користвачам, це стосуется як приватних покупців, так і представников кав'ярень, офісів і інших партнерів.
  • Cold Brew. 1 травня починаємо на постійній основі готувати цей чудовий напій, який з кожним роком набуває все більшої популярності. Але замовляти можна вже.

Бережіть себе.
Ваші Folks Coffee.