Всім привіт!
Вирішено повернути рубрику з нашими головними новинами і мінімум раз на місяць розповідати про те, що нового цікавого і важливого сталося в нашому робочому житті.

Найголовніша і важлива новина, нас тепер +1, так що не дивуйтеся, якщо почуєте при дзвінку від нас: «Добрий день, це Folks Coffee, Льоша». Обов'язково познайомимо вас з ним трохи пізніше (потрібно зібрати на нього потужний і вичерпний компромат).

Ще в березні ми почали повне оновлення нашого кавового асортименту і дуже хотіли закінчити його за пару місяців, але «дякуємо» вірусу, який пробив в наших планах величезний пролом і процес затягнувся майже на 6 місяців. 

Але все ж ми досягли результату і тепер ми готові працювати з оновленою лінійкою арабіки!

Кавові новинки

  • Costa Rica Tarrazú La Pastora. Відмінний вибір для еспресо, джезви і гейзера. Вишня, цитруси, карамель, молочний шоколад, зелений абрикос - ці смаки можна відтінити в Коста-Ріці.
  • Guatemala Huehuetenango. Стабільна і надійна кава. У смаку найяскравішими нотами проявляються молочний шоколад, абрикос, горіхові і легкі цитрусові нотки.
  • Kenya Embu Kathima AA Top. Це Топчик. СКА рейтинг - 88, а це серйозна заявка на повномасштабне здивування ваших смакових рецепторів. Якщо любите альтернативні методи заварювання кави - ця Кенія точно зможе вас порадувати.

Ми підбираємо ще кілька видів кави, так що це ще не все. І задумалися над тим, щоб оновити лінійку блендів, але це трохи пізніше, адже ви любите моносорти, правда?

Не кавові справи

В’ялені банани по 100 г і всього по 15 грн. Більше говорити навіть не потрібно, просто треба брати і пробувати.

Бережіть себе і пийте смачну каву :)
Ваші Folks Coffee.