Привіт друзі. Володимир на зв'язку.
Традиційно в травні у нас багато змін, і в цьому році їх теж не мало. Про найважливіші розповім по порядку.

Нова кавова позиція - Tanzania Kilimanjaro Kulala Kifaru - кава з центральної Африки з яскравими, але при цьому м'якими цитрусовими нотами та шоколадно-медовим ароматом. Відмінний варіант для еспресо та фільтра.

Burundi Kirezi поки відсутня,  будемо чекати і сподіватися, що це не останні поставки в Україну цього лота, адже було смачно. Будемо чекати разом.

За останній місяць в «топ 5» з продажу увірвався тестовий набір кави. Ідея набору проста - невеликі упаковки кави (по 70 г) з різними смаковими профілями - відмінна можливість спробувати та вибрати улюблений, або визначитися з найбільш приємними смаковими характеристиками.

Оновилися продукти в розділі «Смаколики».
Взагалі-то цей розділ ми давно задумували, але ніяк не могли знайти нішу і продукти, які поєднувалися би з кавою, але завдяки ударним продажам манго, ми визначилися. 

Наша філософія проста: якісний продукт за відмінною ціною! Крім манго, бананових чіпсів і класних родзинок тепер тут ще є кілька видів відібраних горіхів: арахіс, фундук, мигдаль і кеш’ю.

Ми продовжуємо активно працювати над новою кавовою лінійкою, а всі новини та оновлення в першу чергу з'являються в нашому Instagram. Приєднуйтесь!

Бережіть себе.
Ваші Folks Coffee.