Займаємося обсмаженням кави з 2013 року. За цей час через нашу каву пройшло багато людей які з того часу досі з нами. Тому що ми фокусуємось на якості та на тому що зараз потребує клієнт.

Кава обсмажується на сучасних професійних ростерах Giesen та Diedrich. Співпрацюємо з кращими трейдерами, тому ми маємо можливість обсмажувати каву під замовлення. То ж майже будь-які думки, можемо втілити у реальність.

Брендинг

Але не лише на одній якості стоїть цей світ. Ми розуміємо важливість особистого бренду та айдентики, тому ми не тільки можемо зробити замовлення в упаковку із вашим дизайном, ми можемо розробити дизайн пакування під ваш бренд та стиль.

Ексклюзивні бленди

Особисте брендування може бути не тільки на пачці, а також і всередині. Разом ми можемо розробити бленд кави під ваші потреби і смаки.

Низька ціна

Робимо каву більш доступною, тому у наших інтересах зробити ціну приємною для споживача. Також ми відповідально ставимося до якості наших продуктів, їх візуальної складової, але найприємніше для співпраці - ми можемо запропонувати вигідні фінансові умови. Наприклад опишемо 2 варіанти кави - бленд, з невеликим вмістом робусти та доступний бленд 100% арабіки. Формат упаковки 1 кг, а також можливе відвантаження по 10 кг.

  70/30 Arabica
Склад бленду 70% Бразильської арабіки
30% Угандійської робусти
50% Гондурас
50% Бразилія
Ціна / пакування 1 кг * 350 400

Ціна / пакування 10 кг *
Подробиці обговорюються особисто

3300 3800

* Приклад ціноутворення


Якщо ж у ваших інтересах буде ще інша ціна, то ми завжди готові запропонувати варіант під ваш бюджет.