Перші правила, які ми самі для себе визначили ще перед тим, як почали займатися продажем кави через сайт були дуже прості і містилися в три слова: позитив, чуйність і простота. Ці принципи залишаються найголовнішими в нашій роботі і зараз, навіщо міняти те, що і так добре.

У нас плаваючий графік і ми не сидимо на одному місці, але на всі ваші листи, запити, замовлення, коментарі та повідомлення в Facebook або Instagram ми намагаємося відповідати в максимально швидко.

Якщо виникають якісь труднощі, ми обов'язково вам додзвонитися або напишемо і переконаємося, що ви отримали повідомлення. Ми дуже хочемо, щоб ви були задоволені завжди!

Всі ваші замовлення надходять нам моментально відразу після їх оформлення, при цьому, система обов'язково надішле email підтвердження. Якщо сповіщення не приходить, не соромтеся написати нам - ми швидко все вирішимо і при потребі переоформимо замовлення.

ЯКІСТЬ

Для нас принципово надати будь-який з наших продуктів в максимально ідеальному вигляді. Гарантуємо, що НЕ відправимо вам каву, яка була обсмажена і пролежала у нас більше 21 дня. Ні, вона звичайно не зіпсується, але може втратити свій повноцінний аромат, а ми хочемо цього уникнути.

ТЕСТОВИЙ НАБІР

На жаль комп'ютер не може передати аромат кави, тому ми цілком допускаємо, що при першому замовленні ви можете отримати продукт, що трохи відрізняється від ваших очікувань. Для того щоб уникнути подібних ситуацій ми пропонуємо 2 варіанти:

  1.  Спробуйте спочатку тестові набори, вони допоможуть вам швидко розібратися в ваших смакових перевагах.
  2.  Давайте спілкуватися!

Пишіть нам і вдень і вночі (хоча вночі отримати швидку відповідь шансів набагато менше, ми теж іноді спимо) - ми відповімо відразу, як тільки побачимо ваше повідомлення. Найпростіший і найшвидший спосіб - це написати нам в facebook. Ми постараємося описати смак кожного зерна настільки детально, що Вам буде зовсім легко визначитися із замовленням.

ОПЛАТА

Як показала багаторічна практика, найпростіші і зручні способи оплати - це банківські перекази і оплата готівкою. Ми традиції порушувати не будемо і залишимо ці способи, як основні. Саме вони вказані, як єдині при оформленні замовлення. Якщо ж у вас немає можливості, або ви просто хочете обговорити можливість оплати іншими способами - ми не проти. Домовимося.

Також ми працюємо з юридичними особами!

ДОСТАВКА

Після отримання оплати ми гарантуємо відправку будь-якого товару протягом 72 годин. Якщо ж з якоїсь несподіваної причини відправка затримується - ми обов'язково обговоримо з вами ситуацію, що склалася і знайдемо з неї найкращий вихід. Доставку по Україні здійснюємо тільки Новою Поштою.

Доставка кави в роздріб Новою Поштою - це:

Якісна упаковка замовлення. Номер декларації пересилається в день відправки. Заздрість співробітників на пошті або кур'єра від ароматів, що доносяться навіть із закритих поштових упаковок. Після отримання вами посилки будемо вдячні за відгук про каву або будь-який інший наш продукт.

Доставка гуртових замовлень кур'єром - це:

Дзвінок або повідомлення від нашої милої Олени та уточнення всіх деталей щодо часу та інших питань доставки. Чемний і охайний кур'єр, який розуміє і знає, що він вам доставляє і що з цим робити. Безкоштовна консультація - включена :) Запитуйте, розповімо всі кавові таємниці. Доставка в будь-яку точку Києва, навіть на околицю міста в хмарочос на 52 поверх, навіть пішки.