Кавові Дрипи - це відносно новий кавовий продукт тому до нього і більш пильна увага, як з боку споживачів, так і з боку ростерій. Розберемося чомусь дріпи можуть відрізнятися і хто в цьому може бути винен :)

Обсмажування
Тут все залежить від профілю обсмажування, або говорячи зрозумілими словами - наскільки сильно обсмажили каву. Можу припустити, що більшість ростерій (як і ми до речі) обсмажуємо для дріпів каву у стилі як під фільтр-каву). Ми вважаємо, що такий стиль обсмажування максимально збереже яскравий смак у дріпах.

Швидкість запуску фасування
Деякі виробники після помелу відразу запускаю каву на лінію фасування, а деякі чекають аж до 14 днів. У цьому питанні, на жаль, немає єдиної думки у виробників. Але в будь-якому випадку цей параметр впливатиме на смак.

Кількість грам кави
При дозуванні допустимо використовувати від 8 до 14 г кави, але зазвичай використовують розбіжність набагато менше - від 10 до 12 г.

Помел
Це, мабуть, один із найважливіших параметрів для приготування кави, причому це не залежить від методу приготування. На смак впливатиме рівномірність помелу і наскільки на добротній кавомолці це було зроблено - наприклад, якщо за жорнами не стежили є велика ймовірність неякісного помелу, який у чашці виявлятиметься терпкістю та підвищить рівень екстракції всіх речовин, як позитивних, так і негативних.

Фасувальне обладнання
Без якісного обладнання точно не буде хорошого продукту, тому що саме від нього залежить точність фасування, точність подачі азоту та правильне запаювання пакування.

Азот
Звичайно, можливість самої подачі залежить від обладнання, але важливий і сам азот, тому що він може бути різної марки, але найголовніше це кількість, мета додавання азоту максимально прибрати кисень - який негативно впливає на смак кави.

Плівка в упаковці
Чим якісніша упаковка, тим краще вона стримуватиме внутрішню напругу і відповідно азот буде триваліший час залишатися всередині упаковки.