Благаємо, не потрібно її пити в необсмаженому вигляді!

У зеленій каві міститься, крім всього іншого, кофеїн - речовина, яка збудливо діє на нервову систему. Причому в сирих каво-бобах зміст його набагато вище, ніж в обсмажених!

Через надмірне вживання кави можуть виникнути запаморочення, безсоння, відчуття тривоги. Було відмічено, що великий обсяг випитої зеленої кави негативно впливає на травну систему, а саме - викликає печію і розлад шлунку.
Тому не можна вживати цей напій на голодний шлунок.

У цьому ж полягає і шкода зеленої кави з імбиром, такої популярної останнім часом серед тих, хто хоче схуднути. Страждає серцево-судинна система організму: кофеїн розширює судини і прискорює пульс, відповідно, підвищуючи артеріальний тиск.

Популярна також зелена кава у вигляді розчинного порошку. Ви ж розумієте, що в ній міститься велика кількість ароматизаторів, барвників, консервантів, що точно не принесе нічого доброго організму.

Найважливіше!
Кава, привезена з жарких країн обов'язково піддається так званій «фумігації». Тобто, її обдають хімічними речовинами для вбивства комах, які живуть в / на зернах. Можна тільки уявити, які отрутохімікати потрапляють в чашку тих, хто намагається схуднути, і які алергічні реакції це може викликати.

Висновок: схуднути зелена кава не допоможе. А шкоду може принести велику.